تماس با ما
تلفن: 86-0757-85655520
فکس: 86-020-83724948
پست الکترونیکی:Info@justhowltd.com
آدرس: No.38 Dachong و Nanbian روستای شهرک صنعتی شهر Lishui، Nanhai بخش، شهر فوشان
صفحه اصلی > چرا Justhow را انتخاب کنید؟

چرا Justhow را انتخاب کنید؟


چرا JUSTHOW را انتخاب کنید؟


طلا و جواهر کابینه به عنوان نان آور سود جدید محبوب در میان بسیاری از شرکت ها است. پس چرا شما Justhow به عنوان تامین کنندگان خود را به نفع خود در بازار انتخاب می کنید؟


کیفیت پایدار

همه تولید کنندگان قادر به کنترل پایدار کیفیت است. Justhow معتقد است که با کیفیت پایدار نه تنها نتیجه مانیتور استادکار سخت اما مجموعه ای از عملیات مکانیزاسیون استاندارد است. همین دلیل است که ما با استفاده از دستگاه خاص خیاط مواد برای به حداقل رساندن خطاهای انسانی ساخته شده.


دور از خطرات جدی قالب!

قالب یک فاجعه برای محصولات چوب است. Justhow بسیاری از روش های حفاظت به مدیریت این ریسک است. هر روش QA مدیر مانیتور رطوبت است. مثل UV پوشش دستگاه کنترل رطوبت در هر مرحله را مهر و موم تجهیزات تخصصی استفاده می کنیم.


مصرف کننده بهترین امتیاز!

حتی نقص کوچک در هنگام تولید می تواند منجر به شکایات مصرف کنندگان و منجر به امتیاز بد. چرا Justhow مجموعه تیم کنترل کیفیت حرفه ای از طریق روش کل. از برش مواد به محصول بسته بندی. آن است که باید به کیفیت زیر 100% کنترل.


پایین ترین نرخ شکست!

ما درک می کنیم چقدر گران است اگر شکست اتفاق می افتد. بنابراین انتخاب Justhow به یک متخصص در بسته بندی برای خرید آنلاین. هر بسیاری از محصول به پایان رسید ما باید به تصویب آزمون رها کردن خانه و اخذ گواهی 3A نورایستا شخص ثالث.


تخصص و مشارکت!

از زمانی که Justhow اولین کابینه طلا و جواهر به بازار در سال 2007 راه اندازی شد، ما بیش از 1.5 میلیون قطعه از طلا و جواهر کابینت در بیش از 600 طرح تولید می شود. Justhow های نوآوری و بینش مشتریان خود را به رقبای خود پیشی بگیرد نه تنها با قیمت خوب بلکه با طراحی منحصر به فرد را فعال کرده باشید.