تماس با ما
تلفن: 86-0757-85655520
فکس: 86-020-83724948
پست الکترونیکی:Info@justhowltd.com
آدرس: No.38 Dachong و Nanbian روستای شهرک صنعتی شهر Lishui، Nanhai بخش، شهر فوشان

غرور آرایشی

بهترین سازنده جواهر JH-6048 ویژگی های داخلی سیاه و سفید، سخت افزار نقره ای، 24 قلاب برای دستبند و گردنبند، اسلات تا 54 آویز و گوشواره های خالدار، و فشرده سازی تا 60 حلقه.

غرور آرایشی JH-6048   شرح:

Vanity JH-6048 بهترین لوازم آرایشی و بهداشتی را دارد و دارای یک پارچه سیاه و سفید، سخت افزار نقره ای، 6 قلاب برای دستبند و گردنبند، اسلات تا 54 آویز و گوشواره های خیره کننده، و فشرده سازی تا 54 حلقه است. کابینه اتاق کافی برای کل مجموعه شما فراهم می کند. یک بار، آرایش در بالا باز می شود تا کل مجموعه شما را نشان دهد، به آسانی قابل دسترسی و درخشان نمایش داده می شود. طلا و جواهر خود را سازماندهی کنید و از بین نروید. از جستجوهای کورکورانه از طریق یک گردنبند مبهم و دسته بندی بی پایان برای پیدا کردن یک جفت گوشواره مناسب استفاده کنید.


ویژگی ها یا جزئیات

  •   ELEGANT DESIGN - یک آینه آرایشی زیبا با رنگ سیاه و سفید / سفید و قهوه ای است که مناسب برای اتاق خواب است. و پوشش داخلی سیاه و سفید با آینه کوچکتر که برای ساختن مناسب است، پوشیدنی است

  • جواهرات را نگه می دارد و از بین می رود

  • سخت افزار مونتاژ

  • سه (3) کشویی برای ذخیره سازی اضافی

  • دارای 54 حلقه و حاوی 6 قلاب برای گردنبند و دستبند

  •   سخت افزار شیک


تولید شده توسط JUSTHOW Zhihua ساخت شرکت، محدود. یک تولید کننده که در حدود 10 سال دیگر بر روی جواهرات Armoire، جعبه جواهرات، سازماندهی جواهرات تمرکز می کند.

JH-6048A.jpg

راه برای اجتناب از .jpg

حفظ کیفیت برتر .jpg

کمترین breakage.jpg

certificates.jpg

طراحی جدید در factory2.jpg


 

خیلی خوب .... jpg

Hot Tags: غرور آرایشی، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، بهترین
پرس و جو